Vanaf 40 tot 750 personen | Locaties
Ter Eeste is ondergebracht in de nog actieve brouwerij van Rodenbach. Het is dus een industriële locatie met een apart maar zeer warm karakter.
De naam Ter Eeste verwijst naar de moutast die zich op de binnenplaats bevindt en een merkwaardig staaltje van industrieel erfgoed is.
Feesten van 20 tot 750 personen. Ter Eeste is makkelijk en snel te bereiken. Ruime parkeermogelijkheid is voorzien. Prachtige locatie voor fotoreportage bruidspaar!
Ter Eeste biedt een creatieve en smaakvolle keuken van hoog niveau. Alle gerechten worden ter plaatse bereid onder het strenge oog van de chef. Wij werken uitsluitend met marktverse en eerste kwaliteitsproducten en bereiden alles zelf. Er wordt tevens veel aandacht besteed aan de presentatie van het gerecht op bord. Samen met jou werken wij een all-in formule uit met respect voor jouw wensen en het vooropgestelde budget. Op die manier kan je ook je persoonlijke stempel op je feest zetten.
Belangrijke informatieexterne cateringGelegenheden
Communie / Lentefeest
Huwelijk
Verjaardagsfeest
Jubileum
Vergadering
Seminarie
Productvoorstelling
Personeelsfeest
Bedrijfsfeest
Eigenschappen
Eigen catering niet mogelijk
Multimedia
Parking
Wifi