O!Boy
Foto's O!Boy
Sluiten






O!Boy
Muzikant/entertainer
Vier mannen zingen a capella. Voor jou.
Vier mannen zingen over liefde, het leven en het geneugten van ons bestaan!
Dit A capella kwartet biedt jou een reis door de kleuren van de “barbershop”. Een vrolijk en romantisch genre uit de Verenigde Staten in het begin van de twintigste eeuw.
In concertformule of als muzikaal entertainment (recepties / festivals), O! Boy biedt het publiek prachtige nummers met een glimlach en veel charme.
-
Concert
O!Boy geeft je een rondleiding van een uur door de kleuren van barbershop, versierd met enkele nummers van The Beatles, Renaissance en enkele verrassingen…. - Muzikaal entertainment
Ideaal voor festivals, feesten, recepties… O!Boy loopt rond tussen de gasten en biedt op speelse wijze nummers aan. Korte, interactieve, humoristische interventies die de gasten zeker zullen smaken. De gasten krijgen een liedje of twee vooraleer we weer doorlopen naar de andere genodigden!
Repertoire
De « Barbershop » stijl komt uit de Verenigde Staten in het begin van de 20e eeuw. Mannen zaten samen bij de kapper en zongen luidkeels de liefdesliederen die toen in waren ! Een precieze en smaakvolle harmonie omringt de melodie. Een gevoel van gelukzaligheid en energie neemt de zangers en het publiek mee op een ongelofelijke reis.
Gelegenheid
- Babyborrel / Doop
- Bedrijfsfeest
- Communie / Lentefeest
- Familiefeest
- Huwelijk
- Jubileum
- Personeelsfeest
- Productvoorstelling
- Teambuilding
- Verjaardagsfeest
- Seminarie
- Vergadering
Types
- Acts
- Muzikant
- Zanger(es)
- Ceremonie
- DJ
- Interactieve spelen
Media
2 redenen om te kiezen voor O!Boy
- De « Barbershop » stijl uit de VS
- Vrolijk en romantisch
Gelijkaardig aanbod
Kaart
Sluiten