Party Services

Cateraar/traiteur  -   Vanaf 50 personen  -  Mortsel

Persoonlijke offerte
Reageert gemiddeld binnen de 2 dagen
Waarom kiezen voor Party Services?
  • Catering by Peter Staut
  • Van receptie tot dessert
  • Ook volledige aankleding feest

Feestelijke momenten verdienen het beste!

Party Services catering en traiteur heeft bijna 30 jaar ervaring in catering van de meest uiteenlopende evenementen. Trouwfeesten zijn daar een belangrijk onderdeel van. Het eten blijft naast alle andere aspecten van je huwelijk misschien wel dé belangrijkste factor voor een geslaagd feest. En daar staan wij garant voor!

We voorzien alle types van catering, van receptie tot dessert. Liever een BBQ of raclette, vraag gerust onze brochure op.

De voorbereidingen van uw huwelijksfeest gebeuren in onze centrale keuken in Mortsel bij Antwerpen. De afwerking gebeurt dan weer op de door u gekozen locatie. Dat kan bij u thuis zijn, in een van de beschikbare zalen of in een luxe-tent. Want niet alleen het eten verzorgen wij voor u, ook tenten kunnen via ons geplaatst worden, we werken hiervoor dan samen met de beste tentenbouwers uit de streek. Hetzelfde geldt voor de aankleding ervan. Meubilair, licht en geluid. Hiervoor hebben we onze vaste partners. Stuk voor stuk specialisten in hun vakgebied.

Bedrijfsevent

Ontbijt op kantoor met een glaasje verse vitaminen geeft je een boost voor de rest van de dag.  Een lunch voor een beperkt gezelschap, groots klantenevent, gezellig personeelsfeest. informeel netwerkmoment.

Party Services weet er raad mee. We luisteren naar uw behoeften en maken een mooi voorstel.

Lees verder


Levergebieden

  • Antwerpen
  • Limburg
  • Vlaams-Brabant
  • Oost-Vlaanderen

Type Catering

  • Buffetten
  • Lichte Lunch
  • Recepties
  • Seated Dinner
  • Walking Dinner
  • Food Sharing
  • Kok aan huis
  • Live Cooking
  • Ontbijt / Brunch

Keuken

  • Belgisch
  • BBQ / Grill
  • Desserten / Patisserie
  • Raclette
  • Spaans
  • Mediterraans
  • Wereldkeuken
  • Aziatisch
  • Italiaans
  • Frans
  • Vis / Schaaldieren
  • Midden-Oosten
  • Marrokaans
  • Gezond
  • Latijns-Amerikaans
  • Plantaardig
  • Mexicaans

Extra's

  • Bediening mogelijk
  • Afhaal mogelijk
  • Styling / Tafeldecoratie

Gelegenheid

  • Huwelijk
  • Bedrijfsfeest
  • Seminarie
  • Verjaardagsfeest
  • Personeelsfeest
  • Babyborrel / Doop
  • Communie / Lentefeest
  • Familiefeest
  • Teambuilding
  • Jubileum
  • Productvoorstelling
  • Vergadering

Ervaringen

Deze cateraar/traiteur heeft nog geen ervaringen

Alle ervaringen worden geverifieerd en zijn geschreven door echte organisatoren van feesten en events.

Deel jouw ervaring

3 redenen om te kiezen voor Party Services

  • Catering by Peter Staut
  • Van receptie tot dessert
  • Ook volledige aankleding feest