Wu Wei

Omschrijving

Vanaf 2 tot 60 personen | Locaties

Wu Wei is een wellbeing Center: een spa, een restaurant en kookatelier, seminarie- en vergaderzalen én een hotel zitten allemaal onder één dak. Maar toch blijft alles kleinschalig en gezellig.

Wu Wei is een oase om te ontspannen en te genieten, maar ook om nieuwe dingen te ontdekken. Een plek om weer in balans te komen.

Voor bedrijven is het ideale plek om op een rustige manier te vergaderen, te werken en activiteiten te organiseren die echt de teamspirit verhogen.

Je zoekt een ruimte voor een vergadering, een brainstorm sessie, een plek voor het opleiden van mensen of het voorbereiden van een beurs? Je wilt een seminarie organiseren, of de nieuwe collectie presenteren of een persconferentie houden? Of je zoekt een locatie voor een personeelsfeest of een evenement voor klanten en relaties? Dan wil jij ons vast leren kennen.

Wij maken zowel kleine vergaderingen (vanaf 6 mensen) als seminaries (tot 60 mensen) mogelijk. Steeds gezellig en rustig én met dat tikkeltje meer dat van een vermoeiende vergadering een fijne werkdag maakt.

En natuurlijk kan er gebruik gemaakt worden van alle restaurant- en hotelaccomodaties.

Gelegenheden

Babyborrel / Doop
Communie / Lentefeest
Huwelijk
Verjaardagsfeest
Jubileum
Familiefeest

Vergadering
Seminarie
Productvoorstelling
Personeelsfeest
Bedrijfsfeest
Teambuilding

Eigenschappen

Eigen catering niet mogelijk
Multimedia
Parking
Wifi

Overnachting
Tuin / Terras
Digitale TV en DVD
Salon met gashaard

Parking

Kom je niet met het openbaar vervoer, dan biedt onze ruime overdekte parking plaats aan 60 wagens. Parkeren is net als de wifi voor onze business gasten gratis.

Zalen

Naam
Kleine vergaderzaal3088888888
Grote vergaderzaal602525252525402525
Seminarieruimte905050505050604040
Salonneke2566666666
Zenruimte601515151515151515
Spartaanse ruimte2588888888
Tabel weergave: Aantal personen

  • Direct natuurlijk licht
  • Zicht op het groen van de kruidentuin
  • Voor heldere en efficiënte meetings
  • elke zaal heeft een aoarte sfeer
  • Beaùer of groot plasmascherm voor projectie