Oficina
Foto's Oficina
SluitenOficina
Locatie - Tot 8 personen - Markt 96, 9800 Astene - Bekijk op kaart
- Interactief scherm met conference camera
- Coffeecorner met gratis koffie, thee & water
- Lunch service, gaande van tapas tot sushi
Meeting Room & Tasting
Comfortabel EN IN STIJL vergaderen in 18e eeuws herenhuis - gelegen in het bruisende hart van Deinze
Welkom bij Oficina! We verwelkomen je graag bij OFICINA voor zakelijke meetings, conference calls, productvoorstellingen, teamvergaderingen,… Geniet van werken in een stijlvolle meeting room met comfortabel design meubilair en ergonomische verlichting. Onze meeting room is de ideale setting voor je meetings of presentaties omringd door natuurlijk daglicht in het centrum van Deinze.
Een volledig uitgeruste meeting room met heel wat troeven
Alles is voorzien om in de meest optimale omstandigheden te werken: krachtig Clevertouch interactief 4K-touchscreen (65") met ingebouwde windowsmodule, digitale flipchart en een snelle WiFi verbinding. Het touchscreen is ontworpen voor een echte samenwerkingservaring. Spiegel inhoud vanaf elk apparaat, op ieder moment, elk platform met jouw vertrouwde programma's, apps en software. Er is geen externe computer nodig. De visuele vermoeidheid is beperkt dankzij een bestudeerde helderheid.
Catering
In onze Bulthaup coffeecorner geniet je van heerlijke koffie van São Paulo uit Gent. Pauzeren kan op de grote ronde bank onder de platanen vlak voor het gebouw op de Markt of in het achterliggende Kaandelpark.
Oficina voorziet ook een lunch service, gaande van tapas, minibroodjes tot sushi. Er zijn uiteraard ook tal van lunchmogelijkheden op wandelafstand. Als je graag een aangepast glaasje wijn serveert bij de lunch of een glaasje bubbels of cocktail (Gintonic, Mallorcan Mule, Negroni, French 75,...) als afsluiter doet Hola Vinos - import Spaanse kwaliteitswijnen en destillaten - graag een voorstel op maat.
Jouw meeting room op een toplocatie
Oficina bevindt zich op de Markt, het kloppende hart van Deinze. De Markt werd in 2012 hertekend door architecten Van Hee - Robbrecht & Daem. Het station is op wandelafstand en parkeren kan gratis op de parking van de Brielpoort op 5 à 10 minuten stappen. Aan de achterkant van het Huis Van Thuyne - in het Kaandelpark - kan je even een frisse neus halen. Er zijn tal van lunchmogelijkheden in de directe omgeving.
Gelegenheid
- Vergadering
- Teambuilding
- Productvoorstelling
- Huwelijk
- Verjaardagsfeest
- Communie / Lentefeest
- Familiefeest
- Babyborrel / Doop
- Bedrijfsfeest
- Personeelsfeest
- Seminarie
- Jubileum
Eventmogelijkheden
- Receptie
- Ceremonie
- Dansfeest
- Fotoshoot
- Koffietafel
- Overnachting op locatie
- Seated Diner
- Walking Diner
Catering
- In-house catering
- Afkoop mogelijk
- Eigen dranken mogelijk
- Foodtruck mogelijk
- Vrij van catering
Voorzieningen
- Wifi
- Parking in de buurt
- Beamer / Scherm (Smartboard)
- Dansvloer
- Rolstoelvriendelijk
- Podium
- Park/Bos
- Oplaadpunt elektrische auto’s
- Lichtinstallatie
- Tent mogelijk
- Parking op de locatie
- Terras
- Geluidsinstallatie
- Live muziek mogelijk
- Tuin
- Aan het water
Alle voorzieningen
SluitenBuitengedeelte
- Aan het water
- Park/Bos
- Terras
- Tuin
Kindvriendelijk
- Kinderanimatie
- Kindermenu
- Speeltuin
- Springkasteel
Faciliteiten / Voorzieningen
- Beamer / Scherm (Smartboard)
- Wifi
- Dansvloer
- Geluidsinstallatie
- Lichtinstallatie
- Live muziek mogelijk
- Podium
- Tent mogelijk
Toegankelijkheid
- Parking in de buurt
- Oplaadpunt elektrische auto’s
- Parking op de locatie
- Rolstoelvriendelijk
- Shuttle service
Zalen
Naam | m² | Carré |
---|---|---|
Oficina Meeting Room | 28 | 8 |
Tabel weergave: Maximaal aantal personen
- 1 ovale conferentietafel
- 28 m2 vergaderruimte
- 8 vergaderplaatsen
Ervaringen
3 redenen om te kiezen voor Oficina
- Interactief scherm met conference camera
- Coffeecorner met gratis koffie, thee & water
- Lunch service, gaande van tapas tot sushi
Uitgelichte eventlocaties
Kaart
Sluiten