(re)space Airport
Foto's (re)space Airport
Sluiten- 12 vergaderzalen met 3 LED-Wall plenary
- 400+ parking spots
- 500m2 terras
12 vergadering zalen (1400 max), grote terrasse, en 400 + parking spots.
Onze locatie, (re)space Airport, biedt meer dan 2.500 m² aan volledig modulaire en moderne ruimtes, die geschikt zijn voor een breed scala aan evenementen. Ideaal gelegen in het hart van het Pegasus Business Park – op slechts enkele minuten van Brussels Airport en dicht bij belangrijke verkeersaders – bieden wij optimale bereikbaarheid en flexibiliteit voor alle deelnemers, met meer dan 400 parkeerplaatsen ter plaatse en toegang via het openbaar vervoer (op 10 minuten loopafstand van het treinstation van Diegem) of pendeldiensten, evenals via een fietssnelweg. Als kers op de taart beschikt de locatie ook over een groot buitenterras van 500 m².
Bij (re)space transformeren we tijdelijk leegstaande gebouwen tot waardevolle, inspirerende omgevingen: evenementenlocaties, flexibele kantoren, plug-and-play vergaderruimtes en coworkingruimtes. In die context en op basis van onze samenwerking met Relive Furniture zijn al onze meubels ontworpen als upcycled meubilair.
Evenementenruimtes en capaciteiten:
- The Gallery (maximaal 250 gasten theateropstelling / 400 gasten cocktail): uitgerust met een LED-wand met hoge resolutie (6 m × 2,5 m), een beeldscherm voor de spreker, een podium, een lessenaar, LED-sfeerverlichting en profielverlichting (frontstageverlichting) voor optimale zichtbaarheid. Ideaal voor conferenties, presentaties en grote bijeenkomsten.
- The Rotunda (maximaal 100 gasten in theateropstelling / 200 gasten in cocktailopstelling): beschikt over twee 85-inch schermen, een beeldscherm voor de spreker en een podium. Perfect voor parallelle sessies, workshops of middelgrote plenaire vergaderingen.
- The Grand Hall: een lichte, modulaire ruimte die geschikt is voor break-outsessies, bestuursvergaderingen en interactieve workshops. De capaciteit maximaal 400 gasten in theateropstelling en 600 gasten in staande cocktailopstelling bedragen.
- The Suites: met 7 verschillende vergaderzalen + 1 kleine plenaire zaal (80 gasten in theateropstelling)
- Buitenterras: 500m2
Catering is volledig flexibel. U kunt een cateraar naar keuze selecteren.
Deze nieuwe evenementenlocatie (sinds maart 2026) mag al vooraanstaande klanten als SAP, Elia, Dalux, BeCom, Gondola en Media Marketing tot haar klantenkring rekenen.
Tarieven
Vanaf € 250.
Gelegenheid
- Seminarie
- Bedrijfsfeest
- Productvoorstelling
- Teambuilding
- Vergadering
- Huwelijk
- Verjaardagsfeest
- Communie / Lentefeest
- Familiefeest
- Babyborrel / Doop
- Personeelsfeest
- Jubileum
Locatiegebruik
- Ceremonie
- Dansfeest
- Fotoshoot
- Koffietafel
- Receptie
- Seated Diner
- Walking Diner
- Overnachting op locatie
Catering
- Afkoop mogelijk
- Eigen dranken mogelijk
- Foodtruck mogelijk
- In-house catering
- Vrij van catering
Voorzieningen
- Dansvloer
- Live muziek mogelijk
- Rolstoelvriendelijk
- Geluidsinstallatie
- Parking op de locatie [?] Aantal plaatsen: 400
- Wifi
- Terras
- Lichtinstallatie
- Park/Bos
- Shuttle service
- Beamer / Scherm (Smartboard)
- Kinderanimatie
- Tent mogelijk
- Elektrische laadpalen
- Springkasteel
- Aan het water
Alle voorzieningen
SluitenFaciliteiten / Voorzieningen
- Beamer / Scherm (Smartboard)
- Dansvloer
- Geluidsinstallatie
- Lichtinstallatie
- Live muziek mogelijk
- Tent mogelijk
- Wifi
- Podium
Buitengedeelte
- Park/Bos
- Terras
- Aan het water
- Tuin
Kindvriendelijk
- Kinderanimatie
- Kindermenu
- Speeltuin
- Springkasteel
Toegankelijkheid
- Parking op de locatie [?] Aantal plaatsen: 400
- Rolstoelvriendelijk
- Shuttle service
- Elektrische laadpalen
- Parking in de buurt
Zalen
| Naam | m² | U-vorm | Carré | School | Theater | Cabaret | Receptie | Diner | Feest |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Gallery | 372 | 100 | 120 | 100 | 250 | 175 | 400 | 175 | 400 |
| The Rotunda | 148 | 50 | 70 | 50 | 110 | 70 | 150 | 60 | 150 |
| The Grand Hall | 450 | 150 | 180 | 180 | 400 | 220 | 600 | 220 | 600 |
| Buitenterras | 500 | 400 | 400 |
Tabel weergave: Maximaal aantal personen
Evenementenruimtes en capaciteiten:
• The Grand Hall (tot 400 gasten theateropstelling / 550 gasten cocktailopstelling): uitgerust met een grote LED-wand met hoge resolutie en sfeerverlichting. Ideaal voor conferenties, presentaties en grote bijeenkomsten.
• The Gallery (tot 250 gasten theateropstelling / 400 gasten cocktailopstelling): uitgerust met een grote LED-wand met hoge resolutie en sfeerverlichting. Ideaal voor conferenties, presentaties en grote bijeenkomsten.
• De Rotunda (tot 120 gasten theateropstelling / 200 gasten cocktailopstelling): voorzien van een LED-wand. Perfect voor parallelle sessies, workshops of middelgrote plenaire bijeenkomsten.
• De Suites: met 7 verschillende vergaderzalen + 1 kleine plenaire zaal (tot 80 gasten in theateropstelling)
• Het Paviljoen — Een buitenterras van 500 m²
Ervaringen
3 redenen om te kiezen voor (re)space Airport
- 12 vergaderzalen met 3 LED-Wall plenary
- 400+ parking spots
- 500m2 terras
Kaart
Sluiten

















