Fervida

Live band & Solo muzikant  -  Wachtebeke

Persoonlijke offerte
Reageert erg snel, meestal binnen de 24 uur
Waarom kiezen voor Fervida?
  • Betoverende viool en/of elektrische gitaar
  • Solo, duo of krachtig crossover kwartet
  • Interactieve Live Jukebox formule mogelijk

Live muziek die raakt, verbindt en blijft nazinderen

Ik ben Anouk Lievens, violiste met een grote passie voor muziek en jarenlange ervaring op uiteenlopende evenementen. Met mijn viool breng ik sfeer, emotie en verfijning naar elk moment. Mijn repertoire gaat van klassieke meesterwerken en romantische melodieën tot populaire nummers en easy listening.

Ik stem mijn muziek steeds af op de sfeer van jullie huwelijk, ceremonie, receptie of bedrijfsfeest. Ook voor Turkse en Marokkaanse bruiloften voorzie ik aangepaste muziek. Hebben jullie specifieke verzoeknummers? Dan breng ik die met veel plezier, mits vooraf doorgegeven.

Duo Fervida - Viool en elektrische gitaar

Samen met gitarist Thiery Vercammen vorm ik het duo Fervida. De combinatie van viool en elektrische gitaar zorgt voor een warme, eigentijdse sound die perfect past bij uiteenlopende events. Met onze Live Jukebox-formule presenteren we een setlist van meer dan 150 nummers, waaruit het publiek zelf kan kiezen. Dat maakt elk optreden interactief en uniek. Liever een vaste set die volledig aansluit bij jullie event? Dan stellen wij zelf een passende selectie samen.

Kwartet Catharsis Classical Crossover - 2 violen altviool en elektrische gitaar

Wie het groter wil aanpakken, kan kiezen voor ons kwartet Catharsis Classical Crossover. Samen met Elien Van Der Brugge (viool), Marijn Thissen (altviool) en Thiery Vercammen (elektrische gitaar) brengen we een krachtige fusion van klassieke muziek en rock. Onze set van ongeveer 60 minuten bestaat uit covers, filmmuziek en eigen composities, en zorgt voor een intense en stijlvolle livebeleving.

Of jullie nu kiezen voor solo viool, het interactieve duo Fervida of het energieke kwartet Catharsis: wij zorgen voor live muziek die raakt, verbindt en jullie evenement een blijvende indruk geeft.

Lees verder


Tarieven

Solo violist Anouk:

  • 1 uur optreden: € 350
  • 2 uur optreden: € 450
  • 3 uur optreden: € 550

Duo Fervida (eventueel met Live Jukebox):

  • 1 uur optreden: € 450
  • 2 uur optreden: € 550
  • Enkele nummers op verzoek: € 450

Kwartet Catharsis Classical Crossover:

  • 1 uur optreden: € 1.000

Alle prijzen zijn exclusief verplaatsingskosten.


Werkgebieden

  • Binnen een straal van 200km rond Wachtebeke.

Gelegenheid

  • Huwelijk
  • Vergadering
  • Communie / Lentefeest
  • Verjaardagsfeest
  • Familiefeest
  • Babyborrel / Doop
  • Bedrijfsfeest
  • Personeelsfeest
  • Seminarie
  • Jubileum
  • Productvoorstelling
  • Teambuilding

Beschikbaarheid

  • Niet beschikbaar
  • In optie
  • Op aanvraag

Ervaringen

Deze muzikant/entertainer heeft nog geen ervaringen

Alle ervaringen worden geverifieerd en zijn geschreven door echte organisatoren van feesten en events.

Deel jouw ervaring

3 redenen om te kiezen voor Fervida

  • Betoverende viool en/of elektrische gitaar
  • Solo, duo of krachtig crossover kwartet
  • Interactieve Live Jukebox formule mogelijk