Planned 4 You Wedding & Events
Foto's Planned 4 You Wedding & Events
SluitenPlanned 4 You Wedding & Events
Eventplanner/styler - Waregem
- Wedding & Eventplanning
- Wedding & Flower Stylist,Openingsdans op maat
- Persoonlijk, spontaan en volledig op maat
One perfect day
Beslissen om in het huwelijksbootje te stappen, is de start van een prachtige en magische periode. Echter brengt de planning van een huwelijk vaak wat ongewenste stress met zich mee waardoor men zelf vergeet om volop van deze voorbereidingstijd te genieten. Maar dit hoeft echter helemaal niet zo te zijn! Als ervaren weddingplanner is het onze taak om jullie als trouwkoppel te ondersteunen bij de planning & organisatie én op de trouwdag zelf, zodat jullie volop kunnen genieten op jullie grote dag!
Met mijn diepgewortelde passie voor bloemen en aankleding, verzorgen wij ook zelf de aankleding van een huwelijk of event, gaande van een prachtig bruidsboeket tot de aankleding van de kerk of ceremonie en feestlocatie.
Daarnaast wordt met mijn liefde voor dans een persoonlijke en intieme openingsdans op maat aangeleerd, zodat jullie kunnen stralen op de dansvloer.
Na een kennismakend gesprek maken wij een vrijblijvende offerte op maat.
‘SOMETHING OLD’ - Flower styling
Ze zeggen wel eens dat bloemen de ziel zijn van jullie huwelijk. Ik geloof alvast dat bloemen een magische sfeer creëren op jullie droomdag.
Gepassioneerd door bloemen en planten, verzorg ik de florale aankleding van jullie huwelijk of event, gaande van een prachtig bruidsboeket tot de aankleding van de kerk of ceremonie en feestlocatie. Geen enkele uitdaging ga ik uit de weg, of het nu gaat om romantische bloemenbogen of elegante bloemstukjes. Voor mij is het belangrijk dat alles één mooi geheel vormt en dat de bloemen mee jullie verhaal vertellen.
‘SOMETHING NEW’ – Openingsdans op maat
Jullie dromen ervan om zelf een originele of romantische openingsdans te hebben?
Met jarenlange danservaring in verschillende dansstijlen kan ik jullie helpen om een leuke, hippe of romantische performance neer te zetten. Jullie kiezen de song(s) en daarmee ga ik aan de slag. Aan de hand van enkele privélessen worden jullie volledig klaargestoomd om te stralen op de dansvloer!
‘SOMETHING BORROWED’- Wedding Stylist
Jullie zijn voornamelijk op zoek naar iemand die de totale aankleding, de 'look and feel', verzorgt van jullie huwelijksdag? Jullie huren bijvoorbeeld een feestlocatie die nog volledig kan opgebouwd en aangekleed worden naar eigen smaak en thema, of jullie zijn van plan om te trouwen in eigen tuin.
We bespreken samen jullie stijl en ideeën tijdens een locatiebezoek en op basis hiervan wordt een moodboard opgemaakt, zodat jullie een duidelijk beeld krijgen van wat jullie allemaal mogen verwachten.
Ons team coördineert uiteraard de volledige op – en afbouw van jullie huwelijk.
‘SOMETHING BLUE’ – Weddingplanner (full option)
Jullie willen graag hulp bij de totale planning en organisatie van jullie droomhuwelijk?
We starten met een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Deze babbel laat toe elkaar beter te leren kennen en een eerste idee te krijgen van de wensen en verwachtingen. Er wordt een voorstel gemaakt op basis van ons gesprek en dit wordt aan jullie voorgelegd. Zijn jullie overtuigd van het voorstel, dan ga ik met veel goesting aan de slag.
Ik start concreet met het zoeken van de geschikte leveranciers, gaande van feestzalen, catering, DJ's, fotografen, vervoer, ...
Aan de hand van een moodboard, krijgen jullie een totaalbeeld van wat jullie mogen verwachten. De komende maanden gaan we samen de checklist af en zal ook de budgetraming een leidraad blijven tijdens de voorbereidingen. Uiteraard gebeurt alles in samenspraak met jullie! Enkele weken voor jullie huwelijk, stel ik een gedetailleerd draaiboek op met de timing van jullie trouwdag.
Op jullie 'big day', ben ik erbij om alles in goede banen te leiden en jullie feestzaal, kerk, ceremonie sfeervol aan te kleden met bloemen en decoratie. Het enige die dan nog van jullie verwacht wordt, is GENIETEN!
Foto's door Lux Visual Storytellers, Shot by Ch'otte, Melissa Pille, Captured Moments, ZOWEE Photo, Dimitri Meyns.
Tarieven
Omdat geen enkel huwelijk of event hetzelfde is, maken wij telkens een vrijblijvende offerte op maat na een kort kennismakend online gesprek.
Het is wel mogelijk om onze brochure met voorbeelden en richtprijzen aan te vragen via een vrijblijvende offerte-aanvraag.
Werkgebieden
- Vlaams-Brabant
- Oost-Vlaanderen
- West-Vlaanderen
- Binnen een straal van 60km rond Waregem.
Gelegenheid
- Huwelijk
- Verjaardagsfeest
- Communie / Lentefeest
- Babyborrel / Doop
- Familiefeest
- Personeelsfeest
- Bedrijfsfeest
- Teambuilding
- Jubileum
- Vergadering
- Seminarie
- Productvoorstelling
Eventplanning
- A-Z Planning
- Budgettering
- Coördinatie
- Draaiboek
- Event Styling
- Ceremoniemeester
- Ceremoniespreker
Ervaringen
Ervaringen voor Planned 4 You Wedding & Events
Sluiten3 redenen om te kiezen voor Planned 4 You Wedding & Events
- Wedding & Eventplanning
- Wedding & Flower Stylist,Openingsdans op maat
- Persoonlijk, spontaan en volledig op maat